Böngésző
Idegennyelvű könyvek Német
Album von Dresden und Sachsische Schweiz
Berlin
Kiadás éve: 1904.
Oldalszám: 24
2 Panoramen und 43 Ansichten nach Momentaufnahmen in Photographiedruck.
Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
Alltagsgeschichten
Dr. Sigmund von Falk
Kiadó:
Wien
Kiadás éve: 1906?
Oldalszám: 192
Fordító:
Dr. Diósy Béla
Aus dem Ungarischen übersetzt von Dr. Béla Diósy.
Minden oldalon színes margó illusztrációk, melyek Heim József és Kovács Károly munkái.
Tartalma : Mindennapi történetek c. novellagyűjtemény, némileg más sorrendben, továbbá a következő elbeszélések:
Das Feuer. — Arbeit ist Leben. — Die Liebe des Gelehrten. — Über Jókai. —
Eine moderne Ehe. (Divatos szokások. A Mozgófényképek c. kötetből.)
Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötésben, jó állapotban.
Alt-Nünberg
Franz Stöger
Kiadó:
Nürnberg
Kiadás éve: 1900.
Oldalszám: 128
Patent Dreifarben Kunstlichtdruck. 21x26 cm. 12 farbige. Die Tafeln: Henkersteg mit Weinstadel; Marktplatz; -Panorama Hallertor; Burg-Grabenpartie; Heiliggeis-Partie; Bratwurst-Glöcklein; Burg von Westen; Königstor-Königsstrasse; Shöner Brunnen; Heidenturm in Burghof; Pegnitz-Joyll; Kaiserstallung; Kiadói aranyozott, szalaggal fűzött kartonborítóban, szép példány.
KOSÁRBA TESZEM Ár: 12 000Ft.-Die Alte Schweiz
Maria Blaser (Herausgegeben)
Kiadó:
München und -Leipzig
Kiadás éve: 1922.
Oldalszám: XXXVI, 192
Stadtbilder Baukunst und Handwerk mit 354 Abbildungen. Eingeleitet von Artur Weese.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, kifogástalan állapotban.
Die Betende Kirche
Laach, Abtei Maria
Kiadó:
Berlin
Kiadás éve: 1927.
Oldalszám: 615+48 tafel
Ein Liturgisches Volksbuch. Zweiter Bearbeitung. Kiadói vászonkötésben, gerince javított. Használt példány.
KOSÁRBA TESZEM Ár: 4 000Ft.-Die Vegetarische Küche
Briegleb, M.
Kiadó:
Berlin, Leipzig, Wien
Kiadás éve: é. n.
Oldalszám: 128
Kiadói festett vászonkötésben. Jó állapotban.
Duval's Grundriss der Anatomie für Künstler
Mathias Duval; Ernst Gaupp, Prof. Dr.
Kiadó:
Stuttgart
Kiadás éve: 1917.
Oldalszám: 321
Vierte umgearbeitete und vermehrte Auflage. 4 Tafel- und 108 Textabbildungen.
Hardcover, Ganzleinen, abgegriffen, verschmutzt, fleckig, abgerieben, am Buchrücken mehrmals eingerissen, Kanten und Ecken bestossen, schiefgelesen, Seiten gebräunt, wellig, altersfleckig, Bindung gebrochen, auf Einbandinneseite vorne Notizen, auf Vorsatzblatt Notizen und Stempel,auf zweiten Blatt recto Namenszug, Eselsohren, für dieses Alter sehr mässiger Zustand
Kiadói egészvászon kötésben, kifogástalan állapotban.
Edelsteine
Schubnel, Henri-Jean
Kiadó:
München
Kiadás éve: 1970.
Oldalszám: 80
Ein farbenfroher Überblick über alle Edelsteine, die Halbedelsteine und andere schmückende und farbige Steine. Mit 180 Farbfotos und Zeichnungen.
Kiadói kartonborítóban, sarkai kopottak.