Böngésző

Művészet Művész életrajz, napló

A nap szerelmese - Aranyecset 1-2 kötet

Online antikvárium: A nap szerelmese - Aranyecset 1-2 kötet
Szerző:
Dallos Sándor
Kiadó:
Budapest
Kiadás éve: 1967.
Oldalszám: 530+573

Munkácsy Mihály regényes életrajza. Második kiadás.
Kiadói vászonkötésben, jó állapotban.

KOSÁRBA TESZEM Ár: 2 000Ft.-

A velencei

Online antikvárium: A velencei Szerző:
Weiss, David
Kiadó:
Budapest
Kiadás éve: 1980.
Oldalszám: 420+ 12 TÁBLA
Fordító:
Vermes Magda

Tiziano élete. Kiadói vászonkötésben, védőborítóval. Kifogástalan állapotban.

KOSÁRBA TESZEM Ár: 1 000Ft.-

Csáky József

Online antikvárium: Csáky József Szerző:
Szuromi Pál
Kiadó:
Szeged
Kiadás éve: 1989.
Oldalszám: 75 + 18 t.

Csáky József (1888 - 1971). A hazai közönség alig-alig ismeri a Szegeden született és Párizsban élt szobrász sokszínu és gazdag művészetét.
Kiadói vászonkötésben, kifogástalan állapotban.
Megjelent 4000 példányban.

KOSÁRBA TESZEM Ár: 900Ft.-

Dési Huber István

Online antikvárium: Dési Huber István Szerző:
Dési Huber Istvánné
Kiadó:
Budapest
Kiadás éve: 1964.
Oldalszám: 245

Gazdag szövegközti illusztrcióval. Megjelent 3150 példányban.
Kiadói vászonkötésben, jó állapotban.

KOSÁRBA TESZEM Ár: 2 400Ft.-

Életem

Online antikvárium: Életem Szerző:
Kokoschka, Oskar
Kiadó:
Budapest
Kiadás éve: 1974.
Oldalszám: 277+16 tábla
Fordító:
Bor Ambrus

"A Habsburg-Bécsből származó Kokoschka festői és irodalmi munkásságát a nácik "elfajzott művészetnek" nyilvánították. Ő a terror elől Prágába, majd Londonba emigrált. Önéletrajzát, mint színműveit, költeményeit azonban anyanyelvén írta."
Számos képpel.
Kiadói vászonkötésben, védőborítóval. Jó állapotban

KOSÁRBA TESZEM Ár: 1 000Ft.-

Kőbe zárt fájdalom

Online antikvárium: Kőbe zárt fájdalom Szerző:
Schulz, Karel
Kiadó:
Budapest
Kiadás éve: 1981.
Oldalszám: 588+16 tábla
Fordító:
Szekeres György-Aczél János-Dr. Richter László

Michelangelo Buonarroti életregénye. Számos képpel, Nyolcadik kiadás. Kiadói vászonkötésben, védőborítóval. Szép példány.

KOSÁRBA TESZEM Ár: 1 200Ft.-

Leonardo

Online antikvárium: Leonardo Szerző:
Friedenthal, Richard
Kiadó:
Budapest
Kiadás éve: 1980.
Oldalszám: 141
Fordító:
G. Beke Margit

Bőséges képanyaggal. Harmadik kiadás.
Kiadói vászonkötésben, védoborítóval. Nagyon szép példány.

KOSÁRBA TESZEM Ár: 1 500Ft.-

Manet élete

Online antikvárium: Manet élete Szerző:
Perruchot, Henri
Kiadó:
Budapest
Kiadás éve: 1971.
Oldalszám: 328 + 12
Fordító:
Réz Pál

12 tábla részben színes illusztrációval. Harmadik bővített kiadás.
Kiadói vászonkötésben, védőborítóval. Jó állapotban.

KOSÁRBA TESZEM Ár: 800Ft.-

Ugrás:
Összesen: 16 könyv
1. oldal / 2 oldal Következő
Egy oldalon megjelenített könyvek száma:
Rendezés: