Verne, Jules - Michel Strogoff Aukció - 2009

Verne, Jules - Michel Strogoff Michel Strogoff, Moscou - Irkoutsk. Suivi de un drame au Mexique. Dessins De J. Férat, Gravés Par CH. Barbant.
Paris. (é. n., 1900?) J. Hetzel Et Cie - Bibliotheque D'Éducation et de Récréation. (Typ. Motteroz), 2 sztl. lev. 370 p. 4 sztl. lev.
/Les Voyages Extraordinaires/
Kiadói, festett, dúsan aranyozott vászonkötésben, körben aranymetszett. A könyvtest kissé laza és deformált. Ritka!

Kikiáltási ár: 12 000 --> 16 000 Ft.-