Verne Gyula - Haza, Franciaországba! Gil Braltar Aukció - 2006

Verne Gyula  -  Haza, Franciaországba!  Gil Braltar Fordította Huszár Imre.
Bp., 1906, Franklin. 259 l.
Szövegközti képekkel illusztrált.
Kiadói festett, aranyozott, piros vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 6 500 Ft.-