Verne Gyula - Dél csillaga. A gyémántok hazája Aukció - 2007

Verne Gyula  -  Dél csillaga. A gyémántok hazája Fordította György Aladár.
Bp., 1896. Franklin. 334 p., 1 sztl. lev., 2. kiadás 59 képpel.
Kiadói festett, aranyozott piros vászonkötésben. A kötetben két lap foltos. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 Ft.-