Varjú Elemér - Magyar várak. Aukció - 2008

Varjú Elemér  -  Magyar várak. [Bp., 1932] Műemlékek Orsz. Biz. és a Könyvbarátok Szöv. (K.M.E.Ny.) 211 p.
Magyar, német, francia és angol nyelvű kísérőszöveggel, keretdíszes oldalakkal, műnyomópapíron. Gazdagon illusztrált.
Kiadói zsákvászon kötésben, haránt alakú. A gerinc és a kötéstábla széle kifakult.  A 78. oldal szélén kisebb foltok, a címlap sérült. A kötéstábla verzóján és a címlap sérült részén exlibris.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 11 000 Ft.-