Szüllő Géza - A T. Ház humora. Aukció - 2008

Szüllő Géza  -  A T. Ház humora. Kivonat a parlamenti naplókból. Előszókkal ellátta  - -.
Bp., 1943. (Szeged Városi ny.) 276 p.
Kiadói aranyozott félvászon kötésben. A könyvtest felső lapszélein szöveget nem érintő vízfoltnyomok. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-