Szőnyi Ottó - Régi magyar templomok Aukció - 2009

Szőnyi Ottó - Régi magyar templomok (Bp.,) [1934], Műemlékek Orsz. Biz. és a Magyar Könyvbarátok. 35 p., 41- 175 t. (kétoldalas, 307 kép), 177-243 p. (37-40 hibás lapszám).
Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Megkímélt példány.
[Magyar-német-francia-angol nyelvű címlappal, előszóval és képaláírásokkal.]

Kikiáltási ár: 5 000 --> 5 000 Ft.-