Szilágyi Sándor - Történeti rajzok Aukció - 2009

Szilágyi Sándor - Történeti rajzok Buda-Pest, 1880. Franklin. 247 p.
Dedikált! "Krizán Ferencné ő ngának öreg barátja Szilágyi Sándor Bp. 880 17/III." A kötetben ex libris.
Kiadói, aranyozott vászonkötésben, körben aranymetszett. Gerince restaurált, 1 levélen szöveget nem érintő sarokhiány. Szép kis kötet.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 8 500 Ft.-