Szeged Aukció - 2006

Szeged Szerkesztette Kiss Ferenc - Tonelli Sándor - Sz. Szigethy Vilmos. Előszó: Somogyi Szilveszter.
Bp., 1927. Magyar Városok Monográfiája. 3 sztl. lev. 422 l., 1 sztl. lev.
/Magyar városok monográfiája I. /
Számos képpel, korabeli reklámokkal.
Kiadói, gerincén dúsan aranyozott kék angolvászonban. Kötéstáblán a város dombornyomatú címere.
Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 14 000 Ft.-