Szakács / Gonda Erzsébet - Főzzünk jobban Aukció - 2009

Szakács / Gonda Erzsébet - Főzzünk jobban Írta és összeállította - -.
Bp., [1949], Béta. 359 p.
Kiadói, illusztrált félvászon kötésben. Gerince kopott, a könyvtest meglazult, az előzék javított.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft.-