Szabolcsi Hedvig - Magyarországi bútorművészet a 18-19. század fordulóján. Aukció - 2005

Szabolcsi Hedvig - Magyarországi bútorművészet a 18-19. század fordulóján. (Európai kapcsolatok és stíluskérdések).
Bp., 1972. Akadémia. 137 l. + 93 t. (kétoldalas fotó illusztrációk).
Rendkívűl gazdag képanyaggal.
Kiadói vászonkötésben, eredeti illusztrált védőborítóban. Megkímélt példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 7 500 Ft.-