Shackleton, Ernest Sir - Dél Aukció - 2008

Shackleton, Ernest Sir  -  Dél Az Endurance hajótöröttjei 1914-1917.
Fordította: Halász Gyula. A szerző arcképével, térképpel és 14 képpel.
Bp., (1925) Világirodalom. 224 p., 1 térkép + 4 t. (16 képpel).
/A hat világrész. Utazások és felfedezések.  XIX. /
Kiadói félvászon kötésben, a borító verzóján exlibris. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 2 800 Ft.-