Rhédey Zoltán, K. - Verébtől a szarvasbikáig Aukció - 2006

Rhédey Zoltán, K.  -  Verébtől a szarvasbikáig 32 képpel.

Bp. (1943.) Vajna és Bokor. (Globus ny.) 286 l., 1 sztl. lev. 15 t. kétoldalas fotók, ( 1 t. hiányzik).
Kiadói kopott félvászon kötésben. A címlapon tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 13 000 Ft.-