Pütz Vilmos - Az ó, közép, és újkorbeli földirat és történelem alaprajza Aukció - 2007

Pütz Vilmos  -  Az ó, közép, és újkorbeli földirat és történelem alaprajza A felsőbb intézetek feltanodai használatára. Magyarította Vincze Paulin. 1-3 kötet (egybekötve).
Pest, 1861. Lauffer és Stolp. 1 sztl. lev., 336 p. + 3 sztl. lev. ;  II, 229 p. ; II, 242 p. + 1 sztl. lev.
Korabeli kopott, félvászon kötésben. Viseltes példány, néhány lapszél foltos. A kötetben régi (Pannonhegyi és Pannonhalmi) könyvtári bélyegző, helyenként jegyzetek és aláhúzások.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft.-