Petzval Ottó - A csillagászat elemei Aukció - 2006

Petzval Ottó - A csillagászat elemei Különös tekintettel a mathematikai földrajzra tanárjelöltek és magántanulók számára.
Bp., 1875. Athenaeum. 440 l., 1 sztl. lev.
Szövegközti ábrákkal illusztrált.
Kiadói kopott félvászon kötésben. Az előzéken és a címlapon régi kolozsvári bélyegzők.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 8 500 Ft.-