Petőfi-album Aukció - 2006

Petőfi-album A Petőfi-Társaság megbízásából szerkesztették: Bartók Lajos, Endrődi Sándor és Szana Tamás.
Budapest, 1898. Athenaeum. 1 t. (címkép: Petőfi fénymetszetű portréja) VI, 1 sztl. lev., 263 l. +  6 t. (ebből 1 színes, 1 kihajtható) + 7 hasonmás.
Kiadói, festett-illusztrált, dombornyomásos vörös vászonkötésben. Gerince kopott, a kötéstábla foltos, viseltes állapotban. A kötetben érvénytelenített régi könyvtári bélyegző.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 11 000 Ft.-