Petőfi Sándor összes költeményei 1842 - 1846., 1-2. kötet. Petőfi Sándor újabb költeményei 1847 - 1849., 1-2. kötet. Aukció - 2007

Petőfi Sándor összes költeményei 1842 - 1846., 1-2. kötet.
Petőfi Sándor újabb költeményei 1847 - 1849., 1-2. kötet. Pesten, 1848. Emich. 1 t. (a költő arcképe; Barabás után metsz. Tyróler), 2 sztl. lev. 390 p., 2 sztl. lev. 369 p., 3 sztl. lev., 2. kiadás.
(A második kötetben egy lev. sarka sérült, néhány lap foltos).
Hozzá tartozik:
Petőfi Sándor újabb költeményei. 1847 - 1849.
Pest, 1861. Emich. 284 p., IV. ; 288 p. IV., 2. kiadás.
A négy kötet egységes kiadói, díszesen aranyozott, préselt, piros vászonkötésben. Aranymetszett. Jó állapotban.
A kötetek címlapján (Késmárky) tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 50 000 Ft.-