Nemeskéri-Kiss Sándor - ...hol nem volt... Aukció - 2006

Nemeskéri-Kiss Sándor  - ...hol nem volt... A szerző tollrajzaival és fényképeivel.
Bp., (1943) Vajna és Bokor. (Globus ny.) 437 l., 1 sztl. lev.
+ 4 t. (16 fotó).
Szövegközti rajzokkal illusztrált.
Kiadói félvászon kötésben. Néhány lapszél foltos. Jó állapotban.
[Az Egyszer volt... c. vadászkönyv folytatása , melyben a szerző félszázados tapasztalatait osztja meg vadász és nemvadász olvasóival. ]

Kikiáltási ár: 6 000 --> 12 000 Ft.-