Mittelholzer [Walter] - Repülőgépen az Északi Sark felé Aukció - 2009

Mittelholzer [Walter] - Repülőgépen az Északi Sark felé Ford.: Prochaska Ferenc. Kiegészíti: Cholnoky Jenő: A Spitzbergák földrajzi képe.
Bp., 1926. Lampel. 185 p. 8 t. + 1 térképvázlat.
/A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára/
Kiadói aranyozott, vászon sorozatkötésben. Szép példány.
[A könyv az 1923. évi ún. Hammer-expedíció Junkers-gépekkel megtett útjának cikkeit tartalmazza, amelyek közül a legjelentősebb Mittelholzeré.]

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 500 Ft.-