Milotay István - Az ismeretlen Magyarország Aukció - 2006

Milotay István  -  Az ismeretlen Magyarország A Magyar Nemzeti Könyvnap emlékére.
Bp. (1934. Révai ny.), 1 t. (szerző portréja) 222 l., 1 sztl. lev.
Kiadói  kopott vászonkötésben.
[A tartalomból: Végletek Alföldje. Kehidától a cenki sírboltig.  A  szegedi dómtér mögött. ]

Kikiáltási ár: 2 000 --> 2 400 Ft.-