Mikor mi történt? Aukció - 2009

Mikor mi történt? Beszámoló a XX. század érdekes eseményeiről. Összeállította  Kügyi Virágh László.
Bp., 1942. (Szerző, Hungária ny.), 315 p. 2. Név és tárgymutatóval kiegészített kiadás.
Kiadói aranyozott félvászon kötésben. A gerince kopott. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 2 000 Ft.-