May, [Karl] Károly - Az inka öröksége. Aukció - 2008

May, [Karl] Károly   -  Az inka öröksége. Kalandos regény az érettebb ifjúság számára. Átdolgozta Mikes Lajos.
Bp., [1928], Athenaeum. 268 p., 1 sztl. lev., 2. kiadás.
/May Károly uti kalandjai /
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. Az előzéklapon ajándékozási bejegyzés. A kötetben egy helyen téves lapszámozás. Szép példány.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 15 000 Ft.-