Magyarország Monográfiája - Hont vármegye és Selmeczbánya sz. kir. város Aukció - 2006

Magyarország Monográfiája  -  Hont vármegye és Selmeczbánya sz. kir. város Irták a hontvármegyei helyi munkatársak.
Bp., 1906. Orsz. Monogr. Társ. 490 l., + 42 t., (ezek között egy kihajtható térkép és két színnyomat.)
/Magyarország Vármegyéi és Városai. /
Kiadói festett, domborított vászonkötésben, ex librissel. A kötetben van egy ívcsere (hiány nincs),egy lapon apróbb sérülés. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 30 000 --> 44 000 Ft.-