Magyarország Monográfiája - Abauj -Torna vármegye és Kassa Aukció - 2006

Magyarország Monográfiája  -   Abauj -Torna vármegye és Kassa Szerk.: dr. Sziklay János és dr. Borovszky Samu.
Bp., 1896. Apollo. 1. t. (Kassa) 579 l., 1 sztl. lev. +  14 melléklet (ezek között négy színnyomat és két kihajtható térkép.)
/Magyarország Vármegyéi és Városai I. /
Kiadói festett, aranyozott domborított vászonkötésben. A kötetben ex libris. Kifogástalan példány.

Kikiáltási ár: 30 000 --> 36 000 Ft.-