Magyar sport. Aukció - 2008

Magyar sport. Albrecht kir. herceg bevezető tanulmányával.
Az egyes fejezetek írói: Arató Géza, Balogh László, Doros György, Hoppe László, Kalmár István, Kramer Jenő, Kulcsár István, Mező Ferenc, Machán Tibor, Rakovszky István, stb.
(Bp.) [1935?] (Reé László. Merkantil-ny.) 388 p., 175 p. (sportlexikon) + 2 t. (arcképek), XXVII t. (arképcsarnok). A címlap hiányzik!
Kiadói, kissé kopott vászonkötésben.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-