Magyar nyomdászok évkönyve az ezerkilencszáztizedik esztendőre Aukció - 2006

Magyar nyomdászok évkönyve az ezerkilencszáztizedik esztendőre Szerkesztette Novák László. Kiadja a Könyv-nyomdászok Szakköre. XXV. évf. 1910.
(Bp., 1910. Pesti Könyvny.) 206 l., 1 sztl lev., 31 t. (11 beragasztott) + 15 sztl. lev. (hirdetések).
Számos szövegközti  képpel és rajzos ábrával. A szecessziós nyomdatermékek gazdag gyűjteménye. A kötéstábla, címoldal és keretléc Kun Mihály terve.
Kiadói festett vászonkötésben, kopott aranyozással. A kötéstábla javított.

Kikiáltási ár: 10 Ft.-