Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára / Cholnoky Jenő - A Földközi-tenger. Aukció - 2008

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára / Cholnoky Jenő  -  A Földközi-tenger. 65 képpel és 29 ábrával.
Bp., [1939] Franklin. 184 p. + 20 t.
/Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára /
Kiadói aranyozott, félvászon kötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 5 000 Ft.-