Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára / Baktay Ervin - A világ tetején. Aukció - 2008

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára / Baktay Ervin  -  A világ tetején. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Száz képpel és két térképpel.
Bp., [1934] Lampel R. 310 p., 31 t. + 2 térkép.
/Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-