Magyar Földrajzi Társaság Könytára / (Szavólyai) Savoyai Lajos Amadé - A Ruvenzori Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára / (Szavólyai) Savoyai Lajos Amadé  -  A Ruvenzori A keletafrikai nagy tavak hegyóriásának kikutatása és csúcsainak első megmászása. 139 képmelléklettel.
Fordította: Cholnoky Jenőné.
Bp., (1922),  Lampel. 1 t. (címkép) 150 p., 1 sztl. lev. + 42 t.
/A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Kifogástalan állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 5 500 Ft.-