Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Baktay Ervin, dr. - Pandzsáb Aukció - 2007

Magyar Földrajzi Társaság Könytára / Baktay Ervin, dr.  -  Pandzsáb Az öt folyó országa.
Bp., [1937], Franklin. 185 p., 1 sztl. lev. 24 t. (kétoldalas fotók) + 1 kihajtható térkép.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Gerincén az aranyozás kissé kopott. Szép példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 5 000 Ft.-