Machik József - Irálytan. Aukció - 2008

Machik József - Irálytan. Különös tekintettel a muegyetemi, kereskedelmi s reáltanodai ifjuság szükségleteire a legtekintélyesebb bel-s külföldi munkák nyomán.
Pesten, 1864. Heckenast. 208,  XVI, 209-528 p.
I. füzet: Általános s különös rész.
II. füzet: Irálytan.
A két füzet egybekötve.
Korabeli aranyozott félvászon kötésben, gerince javított, a lapszámozás folyamatos.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 6 000 Ft.-