Lévay József - Összes költeményei Aukció - 2006

Lévay József - Összes költeményei A költő arczképével. 1-2 kötet.
Buda-Pest, 1881. Franklin. 1 t., 448 l. ; 424 l.
Kiadói aranyozott (Gottermayer) vászonkötésben. Körben aranymetszett. Megkímélt példány.
[Lévay József (1825-1918) költő, az MTA tagja. ]

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-