Kemény Zsigmond - Özvegy és leánya. Aukció - 2008

Kemény Zsigmond  -  Özvegy és leánya. Pest, 1855-57. Emich Gusztáv. 228, 188, 289 p., 1 sztl. lev. (1-3 kötet egybekötve) Első kiadás!
/Kemény Zsigmond regényei és beszélyei VI, VII, VIII, kötet /
A harmadik kötetben lapszámozási hiba (III/147).
A gerincfelirat és a kötetben lévő bélyegző szerint, a mű Kecskemét város könyvtárának tulajdonában volt.
Korabeli aranyozott félvászon kötésben, mindhárom kötet papírborítója a kötetben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 10 000 Ft.-