Kassák Lajos - Világanyám. Kassák Lajos összes versei Aukció - 2006

Kassák Lajos  -  Világanyám. Kassák Lajos összes versei Első könyv 1915. Második könyv 1916 - 1921. Harmadik könyv 1920 - 1921.
Wien, 1921. Bán-Verlag. 145 l., 1 sztl. lev.
Korabeli félvászon kötésben. A 37 - 40. old. (2 lev.) alsó szélén sérült. Ritka!

Kikiáltási ár: 4 Ft.-