Kallós Zoltán - Új guzsalyam mellett Aukció - 2009

Kallós Zoltán - Új guzsalyam mellett Éneklettem én özvegyasszon Miklós Gyurkáné Szályka Rózsa hetvenhat esztendős koromban Klézsén Moldvában.
Lejegyezte, bevezetővel és jegyzetekkel ellátta Kallós Zoltán. A dallamanyagot Jagamas János ellenőrizte.
Bukarest, 1973. Kriterion. 1 t., 177 p., 1 sztl. lev. + 1 kislemez melléklet.
A címlapon dedikáció, az előzéklapon Kallós Zoltán kézírásával egy négysoros csángómagyar népdal!
"Ilia Mihálynak a Közős ügy szeretetéért Szeged, 1974. Jan. hava Kallós Zoltán"
Kiadói aranyozott vászonkötés, védőborítóban. Megkímélt példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 6 000 Ft.-