Juhász Gyula - Fiatalok még itt vagyok! Aukció - 2007

Juhász Gyula  -  Fiatalok még itt vagyok! Versek. Babits Mihály előszavával. Kontuly Béla rajzaival.
Szeged, 1935. Magyar Téka. 78 p., 4 t.  Első kiadás!
Hozzákötve:
Baróti Dezső  -  Juhász Gyula
Tanulmány.
Szeged, 1933. Sz.F.M.K. (Prometheus ny.) 80 p.
/Szegedi Fiatalok Művészeti Kollégiuma 7. /
A két mű egybekötve, aranyozott bőrkötésben. A kötéstábla verzóján exlibris. Szép példány.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 11 000 Ft.-