Huber, Alfonz - Ausztria története Aukció - 2006

Huber, Alfonz  -  Ausztria története Átdolgozta: Baróti Lajos. Átnézte: Pauler Gyula. 1-3. kötet.
Bp., 1899 - 1901. Magy. Tud. Akad. VI, 528 l.; VI, 575 l.; VI, 529 l.,
/A Magyar Tudományos Akadémia Kiadó Vállalata. Uj folyam  XLI, XLVI, XLVIII. kötet. /
Kiadói aranyozott angolvászon kötésben. Kifogástalan állapotban.
[Ausztria és benne hazánk történetét az őskortól, a rómaiaktól 1526-ig dolgozza fel a szerző. ]

Kikiáltási ár: 8 000 --> 10 000 Ft.-