Himfy - Album Aukció - 2007

Himfy - Album (Bp.), 1900. Pesti Napló. 1 t. (címkép), XLVIII, 144 p. + 8 t. (ebből 1 színes).
Zilahi Kiss Béla: Kisfaludy Sándor élete.
Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei.
Berczik Árpád: Himfy dalai.
Londesz Elek: Himfy élete krónikákban.
Gazdag szövegközti illusztrációval. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek.
Kiadói festett, aranyozott (Gottermayer) vászonkötésben, két lap szélén kissebb javítás. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 5 500 Ft.-