Hettner, Alfréd dr. - A leíró földrajz alapvonalai. 1-2 kötet. Aukció - 2005

Hettner, Alfréd dr. - A leíró földrajz alapvonalai. 1-2 kötet. Ford.: Littke Aurél, dr.
1. köt. Európa. 247 szövegközti térképecskével és ábrával.
2. köt. Tengerentúli földrészek. 195 szövegközti térképecskével és diagrammal.
Bp., 1925 -1926. Egyetemi ny. 380 l., ; 462 l., 1 sztl. lev.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 6 000 Ft.-