Hetey Zoltán - Ady Bandi-Ady Endre. Aukció - 2005

Hetey Zoltán - Ady Bandi-Ady Endre. Bp., (1942) Stádium. 184 l. + 2 t.
Kiadói félvászon kötésben. A hátsó kötéstábla gerincén sérült, a szövegben több helyen aláhúzott sorok.
[A kötet szerepelt a "Tiltott könyvek jegyzéke" listán]

Kikiáltási ár: 2 000 --> 4 500 Ft.-