Helytörténet / Szeremlei Samu - Hód-Mező-Vásárhely újabbkori lakossága eredetéről és szaporodásáról Aukció - 2009

Helytörténet / Szeremlei Samu - Hód-Mező-Vásárhely újabbkori lakossága eredetéről és szaporodásáról Székfoglaló értekezés. (Olvastatott a M. Tud. Akadémia 1909. junius 7-ikén tartott ülésén).
Bp., 1909. MTA. 30 p.
/Értekezések a történeti tudományok köréből  XXII. kötet 6. sz. /
Modern vászonkötésben, az eredeti papírborító a kötetben. Megkímélt példány.
[A város lakosságának folytonosságát bizonyító értekezés.]

Kikiáltási ár: 3 000 --> 5 500 Ft.-