Helytörténet (Szeged) / Jakab Lajos - Szegedi gyorsírászati dísz-emlékmű. Aukció - 2008

Helytörténet (Szeged) / Jakab Lajos  -  Szegedi gyorsírászati dísz-emlékmű. Szeged városi Főgymnasiumi Gyorsíró-kör fennállásának negyedszázados jubileuma alkalmára összeállította - -.
Szeged, 1903. Szegedi Városi Gyorsíró-kör. 239 p. Szövegközti fotókkal illusztrált.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. A kötéstáblán vízfoltnyomok.

Kikiáltási ár: 2 400 --> 2 400 Ft.-