Helytörténet (Szeged) / Árvízkönyv Szeged javára. Aukció - 2008

Helytörténet (Szeged) / Árvízkönyv Szeged javára. Írták a Kisfaludy-Társaság tagjai. Szerk.: Szász Károly.
Bp., 1880. Franklin 2 sztl. lev. 1 t. 518 p.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, aranymetszett. A kötés Gottermayer és Halfe könyvkötészetében készült. A kötetben tulajdonosi bélyegző. Gerincén apró sérülés. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 8 500 Ft.-