Gárdonyi Géza - Isten rabjai. Aukció - 2008

Gárdonyi Géza  -  Isten rabjai. Ifjúság számára átdolgozott kiadás. Biczó András rajzaival. Első kiadás!
Bp., [1934] Dante. 274 + 8 színes tábla., 1 sztl. lev. Szövegközti rajzokkal illusztrált.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. A címlapon és az előzéklapon tulajdonosi bejegyzés.

Kikiáltási ár: 2 400 --> 6 500 Ft.-