Gárdonyi Géza - Az én falum. Aukció - 2008

Gárdonyi Géza  -  Az én falum. Ifjúsági kiadás. [Elbeszélések] Biczó András rajzaival. Első kiadás!
Bp., (1935), Dante. 231 p. + 8 t. (kétoldalas).
Szövegközti rajzokkal illusztrált.
Kiadói festett, aranyozott félvászon kötésben. Megkímélt, szép példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 5 500 Ft.-