Flammarion, Camille - Csillagászati olvasmányok Aukció - 2006

Flammarion, Camille - Csillagászati olvasmányok  - - összes műveiből. Fordította Feleki József.
44 olvasmány 25 szövegképpel, szerző előszavával és arczképével.
Bp., 1894. Athenaeum. 463 l.
Kiadói aranyozott, illusztrált (Gottermayer) vászonkötésben, festett lapszéllel. A címlapon tulajdonosi név, a kötetben helyenként ceruzás bejegyzések. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 16 000 Ft.-