Fejér Vármegye Aukció - 2007

Fejér Vármegye Szerkesztették:  Schneider Miklós és dr. Juhász Viktor.
Bp., 1937. Magyar Városok Monográfiája Kiadóhiv. 575 p. + 26 t.
(Személyi adattár 399-575 p.)
/Magyar Városok és Vármegyék Monográfiája XXII. /
Kiadói aranyozott vászonkötésben, gerince kopott.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 9 000 Ft.-