Durant, Will - A gondolat hősei Aukció - 2007

Durant, Will  -  A gondolat hősei A magyar filozófusokról szóló részt írta Halasy Nagy József. Ford.: Benedek Marcell.
Bp., 1937. Dante. 504 p. + 34 t.  2. bővített kiadás.
/Műveltség /
Kiadói aranyozott, zöld vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 400 --> 3 000 Ft.-