Dumas, Alexandre - A három testőr trilógia 1-4 kötet Aukció - 2008

Dumas, Alexandre  -  A három testőr trilógia 1-4 kötet Első rész: A három testőr 1-2 köt. (1 db). Fordította: Lándor Tivadar.
Bp., [1926] Dante. 368, 347 p., 1 sztl. lev.
/Dumas munkái /
Második rész: Húsz év mulva 1-3 köt. (1 db). Fordította: Molnár János.
Bp., [1926] Dante. 183, 187, 180 p.  3. kiadás.
/Dumas munkái /
Harmadik rész: Bragelonne Vicomte 1-6 köt. (2 db). Fordították: Csetényi Erzsi, dr. Czeke Marianne és Lengyel Miklósné [Benedek Mária].
Bp., [1926] Dante. 223, 203, 216, 206, 222, 214 p., 1 sztl. lev.
/Dumas munkái /
Ebben a változatban jelent meg A három testőr trilógia teljes magyar kiadása.
A négy kötet azonos, kiadói festett aranyozott vászonkötésben, megkímélt állapotban. A kötetekben több helyen az előző tulajdonos névbélyegzője.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 6 000 Ft.-